מסילות המותקנות על תקרה מתאימות במקרה שרוצים להתקין פתרון לתליית תמונות בתוך תעלת תאורה שקועה או בתוך פרטי הפרדה בין קיר לתקרה.

על מנת לאפשר תפעול נוח של המערכת כדאי להתקין את מסילות קיר בגובה שאינו עולה על 2.5 מ'. כמובן שניתן להתקין גבוה יותר אך יש לקחת בחשבון את אורך הכבלים הנדרש ולבדוק זמינותם קודם להזמנה.

מסילות אינטגראליות הן מסילות מסוג  SHADOWLINE DRYWALLSHADOWLINE MASONRY ו- CEILING STRIP. מסילות אלו מוצעות ומיועדות להתקנה בתהליכי הבנייה ולמעשה מתפקדות כפרט הפרדה מאד אלגנטי ומאד שימושי האהוב מאד ע"י אדריכלים ומעצבי פנים מכיוון שהוא מאפשר לייצר קווי בנייה ישרים ונקיים וחיבורים נאים ומדויקים בין תקרות גבס לקירות גבס.  יש לרכוש ולהתקין בעת תהליך הבנייה כי לאחריו קשה להוסיפן.

כמובן שניתן. לבעלי מערכות שנרכשו בעבר תהיה התאמה מלאה למערכות מכיוון שקיימת תאימות מלאה בין כל חלקי המערכת. לרוכשים אחרים המבקשים לרכוש פריטים אלו עצתנו לוודא שאכן יתאימו למשימתם. נציין שבמקרה כזה תינתן אחריות רק לטיב המוצר שנמכר וסופק מאיתנו והשימוש הוא כולו באחריות הרוכש.

בעיקרון ניתן לחבר את הכבלים למסילה בדיוק בנקודה בה רוצים לתלות את התמונה. מנגנוני החיבור של הכבלים למסילות מאפשרים בדיוק את זה. החיבור נעשה ע"י השחלה פשוטה של ראש הכבל לחריץ במסילה וביצוע רבע סיבוב על מנת שיאחז בה. מרגע האחיזה לא ישמט הכבל מהמסילה. אנו ממליצים להסיר כבלים מהמסילה באם אינם בשימוש ולאפסנם כשהם מגולגלים. ניתן לראות בכל סרטי ההתקנה שלנו את תהליך החיבור המתואר כאן.

כל ווי התלייה החדשים שלנו כוללים מנגנון קפיצי גאוני המאפשר אחיזה איתנה בכבלים השונים ונשיאת משקל המצוינת לגביהם. לחיצה על ראש המנגנון בוו תשחרר את האחיזה ותאפשר השחלה קלה על הכבל וכן הזזה למעלה ולמטה עד להגעה לגובה הנדרש.

בהחלט, באם ניתן להתקין בגב התמונה טבעות לתלייה, ניתן לרכוש אותן מאיתנו במחיר מוזל ואז להשתמש במערכת התלייה כרגיל. ניתן גם להשתמש בהתקני FRAME RATCHET להתקנה בגב התמונה. באם מדובר בדפי נייר או פוסטרים המודפסים על נייר ניתן להשתמש במגוון פתרונות התצוגה במעטפות פרספקס מסוג DISPLAY-IT שניתן לראות באתר שלנו.

כן, באם משקל התמונות עולה על המשקל המותר לנשיאה ע"י כבל יחיד ניתן להשתמש בשני כבלים ובכך להכפיל את המשקל הניתן לנשיאה. גם במקרה של תמונות קלות יחסית אבל רחבות מאד ניתן להשתמש ביותר מכבל אחד. במקרה כזה מומלץ להתקין בגב התמונה את ה- FRAME RATCHET שיקל על ההתקנה והתליה, אך כמובן שניתן גם להשתמש ב"טבעות D" שיותקנו בגב התמונה קודם לתלייה.

בתיאור כל מסילה באתר ניתן לראות בבירור את המשקל שהיא מאפשרת לשאת. יש לציית למגבלות אלו שכן חריגה מהן תגרום לאבדן האחריות על המוצר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן